top of page

Group

Public·9 members
Joshua Kelly
Joshua Kelly

PRESTO PVR PLUS TV KWORLD.zip _TOP_


"Každá z desek je k dispozici za 29 dolarů plus poštovné a daň.""Nejlevnější kombinaci je možné získat za 99 dolarů"Jinak receno, nejlevnejsi kcemukoli pouzitelne kombinace vyzaduje nejmin 3 moduly? Aha, takze predchozi veta ze modul stoji $29, je prosta lez, to uz taky zname, NIC lze v kazdy vete aspon 2x.
PRESTO PVR PLUS TV KWORLD.zipPočuj, mě je jedno, co si o tom myslí pan J či vy, jen jsem chtěl upozornit, že ty SSD disky mají svou cenu a ať tu tady nebalamutí kolemjdoucí. Jestli chcete používat jiné disky, klidně pětačtvrtky, kupte si CPU plus PCI modul a připojte si, co je vám libo. V tom je to kouzlo. Samozřejmě jen pro ty, co s tím umí a nějakou hodnotu v tom spatřují. Chápu, že to nemusí být každý.


Vazne? On (trebas)mikrotik dela tak tragickej HW ze nezvladne smirovat uzivatele? Ze sem si nevsim. Nehlede na to, ze za ty prachy co ten jejich nesmysl stoji se da koupit vpohode i levny cisco, vubec nemluve o tom, ze se za stejny prachy da koupit hotova x86 deska se vsim vsudy, pocitam ze v pripade dostatecne velky objednavky aspon par tisic ks bez problemu s onboard switchem a 8-16 portama. Ale to cisco ma narozdil od tohoto support, a predevsim nejakou historii a tim padem zkusenosti, A samo, v i jejich pripade plati, ze se za skodovku plati cena mercedesa, ale presto si to leckdo rad zaplati. 350c69d7ab


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page